Spätný leasing, úver

Potrebujete peniaze a nechcete sa vzdať svojho obľúbeného vozidla? Alebo ste vlastníkom vozidla, ktoré je pre vás zdrojom obživy a potrebujete hotovosť na nákup tovaru? AUTO ADAM Vám ponúka možnosť tzv. spätného leasingu. Pri tejto službe si svoje vozidlo môžete ponechať a peniaze vhodne investovať. Veľkou výhodou služby spätného leasingu je jeho rýchlosť, nenáročnosť zdokladovania príjmov a tiež, že nepotrebujete žiadnych ručiteľov. Nezanedbateľnou výhodou pre podnikateľov je rýchlejšie daňové odpísanie vozidla.

V AUTO ADAMe Vám profesionálne poradíme a vyberieme pre Vás najvýhodnejšiu leasingovú spoločnosť. Všetky formality týkajúce sa spätného leasingu môžete vybaviť v AUTO ADAMe na jednom mieste a na počkanie.

Spätný leasing

Spätný leasing – pôžička na Vaše vlastné vozidlo. Platíte mesačné splátky, vozidlo stále používate, pričom k tomu ešte obdržíte finančnú hotovosť do výšky 70% hodnoty vozidla.

Spätný úver

Vozidlo spätne prefinancuje leasingová spoločnosť, vozidlo aj naďalej ostáva vo vlastníctve záujemcu. Vybavenie všetkých formalít sa realizuje do 1 hodiny. Výška úveru sa poskytuje do 80% hodnoty vozidla.

© 2008 - 2024 Všetky práva vyhradené pre AUTO ADAM, s.r.o.
Created by MI:SU Design