Hyundai Tucson 1.6 CRDi 100kW AT/7 Style (MHEV) Záruka do 20.10.2027
10/2022 | 86 727 kmCena s DPH (možný odpočet DPH)
18 284,55 € cena bez DPH
| Rok výroby: | 10/2022 |
|---|---|
| Najazdené: | 86727 km |
| Počet majiteľov: | 1 |
| Palivo: | Diesel |
| Objem valcov: | 1598 cm3 |
| Výkon: | 100kW / 136PS |
| Prevodovka: | 7-st. automatická |
| Karoséria: | SUV |
| Pohon kolies: | Predný |
| Dvere: | 5 dverí |
| Farba: | Biela |
| Norma: | Euro 6 |
| Rozmery (d/š/v): | 4,500 x 1,865 x 1,650 mm |
| Pohot. hm.: | 1,606 kg |
| VIN: | TMAJD81AGNJ251167 |
| Pôvod vozidla | ![]() |
Automatická dvojzónová klimatizácia, Bezkľúčové otváranie dverí, Bezkľúčové štartovanie, Centrálne uzamykanie, Diaľkové ovládanie zamykania, Dotykový displej, El. predné a zadné okná, Elektrické zrkadlá, Handsfree, Lakťová opierka, Multifunkčný volant, Navigačný systém, Palubný počítač, Rádio, Tempomat, Tónované sklá, Vonkajší teplomer, Vyhrievané sedačky
ABS, Airbag 6X, Airbagy, ASR (protipreklzový systém kolies), Brzdový asistent, Deaktivácia airbagov, ESP, Imobilizér, Indikátor straty tlaku v pneumatikách, Isofix, MSR (regulácia krútiaceho momentu motora), Parkovacia kamera, Posilňovač riadenia
Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Airbagy okenné Elektrické okná 4x, Rádio, Klimatizácia dvojzónová, Bluetooth, Dažďový senzor, Hliníkové disky, Hmlovky, LED denné svietenie, Parkovacie senzory vzadu a vpredu, Stop&start systém, Strešný nosič, Svetelný senzor, Vyhrievaný volant 1.majiteľ, Na sklade, Kúpené v SR, Možná výmena, Servisná knižka, STK, Úplná servisná história, Vozidlo je v záruke
12V, USB-A vstupy, bezdrôtové nabíjanie telefónu, Drive Mode: ECO/NORMAL/SPORT, Asistenti: Bezpečnosť vpredu, DAW Výstraha pri nepozornosti vodiča, Bezpečnosť pre jazdné pruhy, Rýchlostný limit, Bezpečnosť pre parkovanie, Asis. zjazdu z kopca, AutoHold, Android Auto, Apple CarPlay, Bluelink, Elektrické sklápanie spätných zrkadiel
Garancia najazdených kilometrov, Možnosť uzatvorenia PZP pri kúpe vozidla. Pre viac informácií a dohodnutí skúšobnej jazdy volať prosím 0907 88 44 88 Matúš Štofko
