Škoda Karoq 1.0 TSI 85kW Ambition
6/2018 | 93 664 km| Rok výroby: | 6/2018 |
|---|---|
| Najazdené: | 93664 km |
| Počet majiteľov: | 1 |
| Palivo: | Benzín |
| Objem valcov: | 999 cm3 |
| Výkon: | 85kW / 116PS |
| Prevodovka: | 6-st. manuálna |
| Karoséria: | SUV |
| Pohon kolies: | Predný |
| Dvere: | 5 dverí |
| Farba: | Šedá/ sivá metalíza |
| Max. rýchlosť: | 187 km/hod. |
| Norma: | Euro 6 |
| Rozmery (d/š/v): | 4,382 x 1,841 x 1,603 mm |
| Pohot. hm.: | 1,340 kg |
| VIN: | TMBJP7NU8J5039234 |
| Pôvod vozidla | ![]() |
Automatická dvojzónová klimatizácia, Bezkľúčové štartovanie, Centrálne uzamykanie, Diaľkové ovládanie zamykania, Dotykový displej, El. predné a zadné okná, Elektrické zrkadlá, Handsfree, Klimatizovaná priehradka, Lakťová opierka, Multifunkčný volant, Palubný počítač, Rádio, Tempomat, Vonkajší teplomer, Vyhrievané sedačky
ABS, Airbag 6X, Airbagy, Alarm, ASR (protipreklzový systém kolies), Brzdový asistent, Deaktivácia airbagov, ESP, Imobilizér, Indikátor straty tlaku v pneumatikách, Isofix, MSR (regulácia krútiaceho momentu motora), Posilňovač riadenia
Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Airbagy okenné Elektrické okná 4x, Rádio, Klimatizácia dvojzónová, Bluetooth, Dažďový senzor, Hliníkové disky, Hmlovky, LED denné svietenie, LED svetlomety, Metalíza, Parkovacie senzory vzadu, Stop&start systém, Strešný nosič, Svetelný senzor, Vyhrievané spätné zrkadlá 1.majiteľ, Na sklade, EK, Kúpené v SR, Možná výmena, Servisná knižka, STK, Úplná servisná história
12V, USB-A vstupy, Front Assist, AutoHold, Elektronická ručná brzda, Android Auto, Apple CarPlay, MirrorLink, elektrické sklápanie spätných zrkadiel
Garancia najazdených kilometrov, Možnosť uzatvorenia PZP pri kúpe vozidla. Pre viac informácií a dohodnutí skúšobnej jazdy volať prosím 0907 88 44 88 Matúš Štofko
