Ford Mondeo Combi 2.0 TDCi 110kW Titanium Business
11/2018 | 110 723 kmCena s DPH (možný odpočet DPH)
11 373,98 € cena bez DPH
| Rok výroby: | 11/2018 |
|---|---|
| Najazdené: | 110723 km |
| Počet majiteľov: | 1 |
| Palivo: | Diesel |
| Objem valcov: | 1997 cm3 |
| Výkon: | 110kW / 150PS |
| Prevodovka: | 6-st. manuálna |
| Karoséria: | Combi |
| Pohon kolies: | Predný |
| Dvere: | 5 dverí |
| Farba: | Šedá/ sivá metalíza |
| Max. rýchlosť: | 210 km/hod. |
| Norma: | Euro 6 |
| Rozmery (d/š/v): | 4,867 x 1,852 x 1,482 mm |
| Pohot. hm.: | 1,710 kg |
| VIN: | WF0FXXWPCFJB66559 |
Automatická dvojzónová klimatizácia, Bezkľúčové otváranie dverí, Bezkľúčové štartovanie, CD menič, Centrálne uzamykanie, Diaľkové ovládanie zamykania, Dotykový displej, El. predné a zadné okná, Elektrické sedadlá, Elektrické zrkadlá, Handsfree, Lakťová opierka, Multifunkčný volant, Navigačný systém, Palubný počítač, Parkovací asistent, Rádio/CD, Tempomat, Vonkajší teplomer, Vyhrievané predné sklo, Vyhrievané sedačky
ABS, Airbag 6X, Airbagy, ASR (protipreklzový systém kolies), Brzdový asistent, Deaktivácia airbagov, ESP, Imobilizér, Indikátor straty tlaku v pneumatikách, Isofix, MSR (regulácia krútiaceho momentu motora), Natáčacie svetlomety, Parkovacia kamera, Posilňovač riadenia
Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Airbagy okenné Elektrické okná 4x, Rádio + CD, Klimatizácia dvojzónová, Bluetooth, Dažďový senzor, El. otváranie kufra, El. zatváranie kufra, Elektrický šíber (strešné okno), Hliníkové disky, Hmlovky, LED denné svietenie, LED svetlomety, Metalíza, Panoramatická strecha , Parkovacie senzory vzadu a vpredu, Stop&start systém, Strešné okno, Strešný nosič, Svetelný senzor, Vyhrievaný volant 1.majiteľ, Na sklade, Dovezené, EK, Kontrola originality, Možná výmena, Servisná knižka, STK, Úplná servisná história
12V, USB-A vstupy, Farebné ambientné osvetlenie interiéru, Regulácia preklzu, BLIS - systém sledovania mŕtveho uhla, Cross traffic alert - výjazd z parkoviska, Únava vodiča, Rozjazd do svahu, Udržanie v pruhu, čítanie dopravných značiek, SONY audio, pamäťová sedačka vodiča, elektrické sklápanie spätných zrkadiel
Garancia najazdených kilometrov, Možnosť uzatvorenia PZP pri kúpe vozidla. Pre viac informácií a dohodnutí skúšobnej jazdy volať prosím 0907 88 44 88 Matúš Štofko