Volkswagen T-ROC 1.5 TSI 110kW DSG Life
4/2022 | 93 380 km| Rok výroby: | 4/2022 |
|---|---|
| Najazdené: | 93380 km |
| Počet majiteľov: | 1 |
| Palivo: | Benzín |
| Objem valcov: | 1498 cm3 |
| Výkon: | 110kW / 150PS |
| Prevodovka: | 7-st. automatická |
| Karoséria: | SUV |
| Pohon kolies: | Predný |
| Dvere: | 5 dverí |
| Farba: | Šedá/ sivá metalíza |
| Max. rýchlosť: | 205 km/hod. |
| Norma: | Euro 6 |
| Rozmery (d/š/v): | 4,244 x 1,819 x 1,559 mm |
| Pohot. hm.: | 1,406 kg |
| VIN: | WVGZZZA1ZNV106876 |
| Pôvod vozidla | ![]() |
Automatická dvojzónová klimatizácia, Centrálne uzamykanie, Diaľkové ovládanie zamykania, Dotykový displej, El. predné a zadné okná, Elektrické zrkadlá, Fólie, Handsfree, Lakťová opierka, Multifunkčný volant, Palubný počítač, Parkovací asistent, Rádio, Tempomat, Vonkajší teplomer, Vyhrievané sedačky
ABS, Adaptívny tempomat, Airbag 6X, Airbagy, Alarm, ASR (protipreklzový systém kolies), Brzdový asistent, Deaktivácia airbagov, ESP, Imobilizér, Indikátor straty tlaku v pneumatikách, Isofix, MSR (regulácia krútiaceho momentu motora), Parkovacia kamera, Posilňovač riadenia
Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Airbagy okenné Elektrické okná 4x, Rádio, Klimatizácia dvojzónová, Bluetooth, Dažďový senzor, Hliníkové disky, Hmlovky, LED denné svietenie, LED svetlomety, Metalíza, Parkovacie senzory vzadu a vpredu, Stop&start systém, Strešný nosič, Svetelný senzor, Vyhrievané spätné zrkadlá 1.majiteľ, Na sklade, EK, Kúpené v SR, Možná výmena, Servisná knižka, STK, Úplná servisná história
12V, USB-C, Front Assist, Lane Assist, Rozpoznanie únavy, Proaktívna ochrana cestujúcich, Park Assist (auto samo zaparkuje), AutoHold, Elektronická ručná brzda, Android Auto, Apple CarPlay, MirrorLink, Virtual Cockpit, F1 radenie pod volantom, Elektrické sklápanie spätných zrkadiel
Garancia najazdených kilometrov, Možnosť uzatvorenia PZP pri kúpe vozidla. Pre viac informácií a dohodnutí skúšobnej jazdy volať prosím 0907 88 44 88 Matúš Štofko
