BMW X5 40d 230kW AT/8 xDrive WEBASTO
9/2015 | 166 074 km| Rok výroby: | 9/2015 |
|---|---|
| Najazdené: | 166074 km |
| Počet majiteľov: | 2 |
| Palivo: | Diesel |
| Objem valcov: | 2993 cm3 |
| Výkon: | 230kW / 313PS |
| Prevodovka: | 8-st. automatická |
| Karoséria: | SUV |
| Pohon kolies: | 4x4 |
| Dvere: | 5 dverí |
| Farba: | Modrá tm. metalíza |
| Max. rýchlosť: | 236 km/hod. |
| Norma: | Euro 6 |
| Rozmery (d/š/v): | 4,886 x 1,938 x 1,762 mm |
| Pohot. hm.: | 2,185 kg |
| VIN: | WBAKS610300N60001 |
| Pôvod vozidla | ![]() |
Automatická dvojzónová klimatizácia, Bezkľúčové štartovanie, Centrálne uzamykanie, Diaľkové ovládanie zamykania, El. predné a zadné okná, Elektrické sedadlá, Elektrické zrkadlá, Fólie, Handsfree, Head-up display, Kožený interiér, Lakťová opierka, Multifunkčný volant, Navigačný systém, Nezávislé kúrenie, Ostrekovače svetlometov, Palubný počítač, Rádio/CD+MP3, Tempomat, Vonkajší teplomer, Vyhrievané sedačky
ABS, Adaptívny tempomat, ADS, Airbag 8X, Airbagy, ASR (protipreklzový systém kolies), Brzdový asistent, Deaktivácia airbagov, ESP, Imobilizér, Indikátor straty tlaku v pneumatikách, Isofix, MSR (regulácia krútiaceho momentu motora), Parkovacia kamera, Posilňovač riadenia
Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Airbagy bočné vpredu, Airbagy bočné vzadu Elektrické okná 4x, Rádio + CD + MP3, Klimatizácia dvojzónová, Bluetooth, Dažďový senzor, El. otváranie kufra, El. zatváranie kufra, Hliníkové disky, Hmlovky, LED denné svietenie, LED svetlomety, Metalíza, Odvetrávané predné sedadlá, Parkovacie senzory vzadu a vpredu, Stop&start systém, Strešný nosič, Svetelný senzor, Vyhrievaný volant Na sklade, EK, Kúpené v SR, Možná výmena, Servisná knižka, STK, Úplná servisná história
12V, USB-A, Režim jazdy: ECO PRO/COMFORT/SPORT/SPORT+, Adaptívne tlmiče podvozka, Výstraha pred nárazom, Výstraha pred osobami, Výstraha pri opustení jazdeného pruhu, Výstraha pri vybočovaní, Asistent zjazdu z kopca, AutoHold, Elektronická ručná brzda, Harman/kardon prémiová audiosústava, 360° parkovacia kamera, pamäťové predné sedačky + volant, elektrické sklápanie spätných zrkadiel
Garancia najazdených kilometrov, Možnosť uzatvorenia PZP pri kúpe vozidla. Pre viac informácií a dohodnutí skúšobnej jazdy volať prosím 0907 88 44 88 Matúš Štofko
