Audi Q7 E-Tron 3.0 TDI Quattro Plug In Hybrid 190 kW
4/2017 | 151 895 km| Rok výroby: | 4/2017 |
|---|---|
| Najazdené: | 151895 km |
| Počet majiteľov: | 2 |
| Palivo: | Plug-in hybrid |
| Objem valcov: | 2967 cm3 |
| Výkon: | 190kW / 258PS |
| Prevodovka: | 8-st. automatická |
| Karoséria: | SUV |
| Pohon kolies: | 4x4 |
| Dvere: | 5 dverí |
| Farba: | Modrá tm. metalíza |
| Max. rýchlosť: | 230 km/hod. |
| Norma: | Euro 6b |
| Rozmery (d/š/v): | 5,052 x 1,968 x 1,668 mm |
| Pohot. hm.: | 2,520 kg |
| VIN: | WAUZZZ4M3HD050214 |
Automatická trojzónová klíma, Bezkľúčové otváranie dverí, Bezkľúčové štartovanie, Centrálne uzamykanie, Diaľkové ovládanie zamykania, El. predné a zadné okná, Elektrické sedadlá, Elektrické zrkadlá, Handsfree, Head-up display, Klimatizovaná priehradka, Kožený interiér, Lakťová opierka, Multifunkčný volant, Navigačný systém, Ostrekovače svetlometov, Palubný počítač, Parkovací asistent, Rádio/CD+MP3, Tempomat, Tónované sklá, Vonkajší teplomer, Vyhrievané sedačky, Vzduchové odpruženie podvozku
ABS, Adaptívny tempomat, Airbag 6X, Alarm, ASR (protipreklzový systém kolies), Brzdový asistent, Deaktivácia airbagov, EBD, ESP, Imobilizér, Indikátor straty tlaku v pneumatikách, Isofix, MSR (regulácia krútiaceho momentu motora), Natáčacie svetlomety, Parkovacia kamera, Posilňovač riadenia
Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Airbagy bočné vzadu, Airbagy okenné Bluetooth, Dažďový senzor, El. otváranie kufra, El. zatváranie kufra, Hliníkové disky, LED denné svietenie, LED svetlomety, Metalíza, Parkovacie senzory vzadu a vpredu, Stop&start systém, Svetelný senzor, Vyhrievané spätné zrkadlá, Vyhrievaný volant EK, Možná výmena, Servisná knižka, STK, Úplná servisná história
Audi drive select - nastavovanie jazdných režimov, Asistenti: Front assist, Lane assist, Audi Side Assist, Audi pre sence, Asistent efektivity, Asistent dopravnej zápchy. Kamerový systém 360 stupňov, El. sklápateľné spätné zrkadlá, Bose premiová audiosústava, vyhrievaný volant, El. nastaviteľné sedadlá s pamäťou, bezdrôtové dobíjanie telefónu, Virtual Cocpit.
Verzia Q7 E-Tron Plug In Hybrid! Výrazne znižuje spotrebu paliva pri jazde v meste a na krátke vzdialenosti. Možnosť jazdy len na elektriku s dojazdom cca 30-40 km. Možnosť dobíjania batérie na 220 V aj zrýchlené dobíjanie 7,5 kW na 380 V.
Garancia najazdených kilometrov. Pre ďalšie informácie o vozidle, možnosti obhliadky a skúšobnej jazdy prosím volajte - p. Lukáč +421 907 88 66 88.
V prípade záujmu uzatvoríme k vozidlu aj výhodné poistenie, priamo pri kúpe.